انجام پایان نامه دکتری تمام رشته ها-انجام رساله دکتری

جدید ترین مقالات بیس پایان نامه ، پروپوزال آماده مدیریت ، حسابداری ، رشته های فنی مهندسی را با ما داشته باشید .

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

یكی از هدفهای حسابداری و گزارشگری مالی ارائه اطلاعات به سرمایه‏گذاران و اعتبار دهندگان بالقوه و فعلی و سایر استفاده كنندگان صورتهای مالی است . اطلاعاتی كه در صورتهای مالی منعكس می شود ، هنگامی می تواند در تصمیمات استفاده كنندگان موثر واقع شود كه از ویژگیهای كیفی خاصی برخوردار شود. خصوصیات كیفی به خصوصیاتی اطلاق می شود كه موجب می گردد اطلاعات ارائه شده در صورتهای مالی برای استفاده كنندگان در راستای ارزیابی وضعیت مالی ، عملكرد مالی و انعطاف پذیری مالی واحد تجاری مفید واقع شود . برخی خصوصیات كیفی به محتوای اطلاعات مندرج در صورتهای مالی و برخی دیگر به چگونگی ارائه این اطلاعات مربوط می شود (مفاهیم نظری گزارشگری مالی).

……

مرور منابع:

دستگیر و غالبی (۱۳۸۹) ویژگی های کیفی سیستم اطلاعاتی حسابداری را بررسی کردند. در این پژوهش که جامعه آماری آن مدیران شرکت پتروشیمی بندر امام می باشد مورد بررسی قرار گرفته است. در این پژوهش که ترکیبی از روشهای کتابخانه ای و میدانی می باشد و از نظر زمانی از نوع تحقیقات مقطعی است، فرضیه ها به بررسی ویژگی های کیفی سیستم اطلاعاتی حسابداری یعنی قابل فهم بودن، مربوط بودن، قابل اتکا بودن، قابل مقایسه بودن و به موقع بودن پرداخته اند. برای جمع آوری داده های این پژوهش از پرسشنامه با مقیاس طیف لیکرت و برای ارزیابی فرضیه ها از آزمون Z نرمال استفاده شده است. نتیجه حاصل از پژوهش گویای آن بود که سیستم حسابداری پتروشیمی بندر امام ویژگی های کیفی سیستم اطلاعاتی را در بردارد.

………..

فرضیه‏های تحقیق:

۱- ارزیابی استفاده‏کننده‏گان صورت های مالی از مربوط بودن ارزش‏های منصفانه، متکی بر قابل اعتماد بودن اندازه‏گیری‏های ارزش‏های منصفانه است و با آن رابطه مستقیم دارد.

۲- قضاوت استفاده کنندگان صورت های مالی از خصوصیت قابلیت اتکا بر ارزش گذاری سهام اثرگذار می باشد.

………….

سقف کناف - انجام پایان نامه مدیریت - لوله پلی اتیلن - اسکلت فلزی

نظرات() 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic